E-Ticaret Sitesi Kurmak

Fiziksel mağazanızda yer alan ürünlerinizi internette satmanıza e-ticaret diyoruz. Tüketicilerin birçoğu günümüzde satın alma işlemlerini artık mobil uygulama ve internet siteleri aracılığı ile gerçekleştiriyor.

İnternet üzerinden satış yapmak için e-ticaretten faydalanmanız gerektiğini düşünüyorsanız yeni yazımızı mutlaka okumalısınız.

E-Ticaret’e başlamadan önce mutlaka hedeflerinizi belirlemelisiniz. Örneğin, müşterilerinizin internet siteniz üzerinden ürün seçeneklerini görüntüleyip, filtreleyebileceği bir tasarım hedefleyebilirsiniz.

İnternet üzerinden ürünlerinizi satmaya Baranli.net E-Ticaret ile başlayabilirsiniz. Hızlı, tüm cihazlarla uyumlu, gelişmiş SEO altyapısı, anında destek çözümleri, formlar ve gelişmiş tema özellikleri e-ticaret sitesi sahibi olmanın en iyi yolu.

[blockquote author=””] 2015’ten bu yana Web Tasarım, SEO, Dijital Pazarlama konusunda uzman ekip ağımız ile markalar için dijital çözümler sunuyoruz.[/blockquote]

 

E-Ticaret Sitesi için en temel özellikleri; kategori düzeni, ürün arama, sepet, envanter yönetimi, sipariş yönetimi, müşteri hesap oluşturma süreci olarak sıralayabiliriz.

E-Ticaret sitenizden verim almak için yapmanız gereken şeylerden birkaçı, ürünlerinizi çok sayıda fotoğraf, açıklama, tanıtım videosu ve müşteri değerlendirmeleridir.

İnternet sitenizin ana sayfasını bir vitrin olduğunu unutmayın ve ürünlerinizi özenle yükleyin. Bu sayede müşterilerinizin satın alma süreçlerini hızlandırabilirsiniz.

Ve son olarak E-Ticaret‘e giriş yaptıktan sonra bir diğer adım ise diğer pazaryeri sitelerinde ürünlerinizi sergilemek olacaktır. Örneğin özel tasarım & el yapımı ürün üreticisiyseniz bizim girişimimiz olan Eksimen.com‘da ücretsiz mağaza açıp, ürünlerinizi hızlıca sergileyebilirsiniz.

Bol kazançlı günlere!

Özel Tasarım Ürünler Pazaryeri Sitesi – Eksimen.com

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir